Suomen Sovittelufoorumi ry:n hallituksen yhteystiedot ja kokousajat

Suomen Sovittelufoorumi ry

Hallituksen puheenjohtaja 2019

Pirkko Hämäläinen
Suurlähettiläs
pirkkomha@gmail.com

Hallituksen jäsenet

Hannu Ahtinen
Työyhteisösovittelija
hannu.ahtinen@gmail.com

Birgit Autere
Ulkoasiainneuvos
birgit.autere@formin.fi

Maija Gellin
VERSO-ohjelma, ohjelmajohtaja
Varhaiskasvatus- ja opetuskentän sekä työyhteisöjen sovittelun asiantuntija
maija.gellin@sovittelu.com

Antti Heikinheimo
Laamanni, käräjätuomari, tuomioistuinsovittelun asiantuntija
antti.heikinheimo@sovittelijat.fi

Mika Koskinen
Työyhteisösovittelija, rikos- ja riita-asioiden sovittelija, valmentaja
mika.koskinen@10times.fi

Jonna Linnanahde
Työyhteisösovittelija, kouluttaja, varhaiskasvatuskentän sovittelun asiantuntija
jonna.linnanahde@gmail.com

Timo Pehrman
YTM, FT, työyhteisösovittelija
timo.pehrman@innotimo.fi

Anne Petroff
VTM, sosiaalipsykologi, työyhteisösovittelija, Aalto-yliopisto
anne.petroff@aalto.fi

Kristian Rintala
Työyhteisösovittelija

Leena Saarela
Työyhteisösovittelija, kouluttaja
leena.saarela@sovittelumestarit.fi

Barbro Widing
Sovittelija
fnattifnatt@welho.com

Hallituksen asiantuntijajäsenet 2019

Vaula Haavisto
Perheasioiden sovittelu, FASPER-hanke
vaula.haavisto@sovittelu.com

Seppo Mäki
Työyhteisösovittelija, kouluttaja, coach
seppo.maki@vidi.fi

Marja Pelli
marja.pelli@marjapelli.fi

Kokousajat 2019

Hallituksen järjestäytymiskokous 22.1.

Yhdistyksen varsinaiset kokoukset (ilmoitetaan myöhemmin).

Kokouskutsut lähetetään erikseen.