Suomen Sovittelufoorumi ry:n hallituksen yhteystiedot ja kokousajat

Suomen Sovittelufoorumi ry

Hallituksen puheenjohtaja 2021

Pirkko Hämäläinen, suurlähettiläs
rauhanvälitys, työyhteisösovittelu
pirkkomha@gmail.com

Hallituksen jäsenet

Antti Heikinheimo, laamanni
SSF:n hallituksen varapuheenjohtaja 
tuomioistuinsovittelu 
antti.heikinheimo@sovittelijat.fi 
Maija Gellin, FT, ohjelmajohtaja 
varhaiskasvatus- ja opetuskentän sovittelu, työyhteisösovittelu
maija.gellin@sovittelu.com
Mika Koskinen, valmentaja
työyhteisösovittelu, rikos- ja riita-asioiden sovittelu
mikakoskinen@kolumbus.fi
Camilla Marucco, FM, väitöskirjatutkija
naapuruussovittelu, sovittelu verkossa
camilla.marucco@utu.fi
Antti Pentikäinen, tutkimusprofessori
rauhanvälitys, #sovinto
antti.pentikainen@hdl.fi
Kristian Rintala, sovittelija
työyhteisösovittelu
Kirsi Saloranta, ohjelmajohtaja
#sovinto
kirsi.saloranta@hdl.fi
Teemu Turunen, suurlähettiläs, johtaja
Ulkoministeriön rauhanvälityskeskus
teemu.turunen@formin.fi
Andreas Uthardt, varatuomari
työyhteisösovittelu
andreas.uthardt@gmail.com 
Barbro Widing, sovittelija
rikos- ja riita-asioiden sovittelu
2widba@gmail.com

Hallituksen asiantuntijat 2021: Pia Slögs, Harri Hietala, Seppo Mäki, Ismo Saario, Kai Sauer, Timo Pehrman

Kokousajat 2021

Hallituksen kokoukset: to 4.3., ti 15.4., to 19.8., to 7.10. ; klo 16.30 alkaen

Yhdistyksen varsinaiset kokoukset: kevätkokous to 27.4. ; syyskokous ti 23.11. ; klo 17.30 alkaen

Kokouskutsut lähetetään erikseen.